Ogólne

Po pierwsze: zarejestruj się. Po aktywacji konta dokonaj zakupów Kredytów w zakładce: Kup pakiet Kredytów. Kredyty będą dostępne na Twoim koncie od razu po dokonaniu płatności. W zakładce „Moje nagrania” wybierz „dodaj nowy” i wpisz lub wkopiuj tekst, który chcesz przekonwertować. Następnie wybierz parametry nagrania (język, głos). Kiedy klikniesz „Przelicz” system poinformuje Cię ile Kredytów jest potrzebnych do konwersji i udostępni dodatkowe parametry (szybkość nagrania i wysokość głosu)

To bardzo proste. Wystarczy zakupić pakiet Kredytów i wpisać lub wkopiować tekst, który ma zostać nagrany. System wyliczy ile Kredytów potrzebne jest do dokonania konwersji i odejmie je z konta użytkownika.

Pliki dostępne są na Pani koncie, w zakładce „Moje nagrania”. Może je Pani odtworzyć, lub pobrać na swój komputer.

Na stronie głównej w polu demo proszę wprowadzić dowolny tekst, którego będzie Pani mogła posłuchać. Proszę wybrać stosowny język i głos odpowiadający Pani potrzebom. Długość tego tekstu ograniczona jest do 200 znaków. Ponadto po rejestracji każdy klient otrzyma dwa darmowe Kredyty pozwalające na nagranie krótkiego tekstu.

Możliwe są płatności przy pomocy PayPal oraz Przelewy24 (karty płatnicze, szybkie przelewy). Zazwyczaj te płatności realizowane są natychmiast, czyli w ciągu kilkudziesięciu sekund, zamówienie realizowane jest bezzwłocznie.

Zależy to od wielkości pliku i szybkości Pańskiego łącza. W przypadku małych plików (do kilku tysięcy znaków) cały proces zajmie kilkadziesiąt sekund.

Tak, dostępne jest wiele języków, w większości z nich dostępne są różne głosy.

Konwersja tekstu odbywa się naszych serwerach, zatem wymagane jest jedynie łącze internetowe i działającej przeglądarki internetowej.

Tak, można tworzyć nieograniczoną ilość plików i nadawać im własne nazwy. Przy czym każda konwersja jest niezależną transakcją i za każdą odejmowane są kredyty z konta użytkownika.

Radzimy zajrzeć na przykład tu: http://s2g-online.pl/baza-wiedzy/IvonaTranslator.html

Ceny

To zależy od ilości kupowanych w pakiecie kredytów: im większa ilość, tym niższa cena. W największym pakiecie cena kredytu to 1 złoty.

Kredyt to jednostka miary. Jeden Kredyt pozwala na konwersję tekstu o długości 200 znaków. Kredyty kupuje się w pakietach: im więcej kredytów w pakiecie tym są one tańsze.

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Na stronie, w zależności od zastosowanej czcionki i innych ustawień może znajdować się różna ilość znaków. Konwersja 200 znaków ( w tym spacji, znaków nowej linii, itp.) to jeden Kredyt. Kredyty można kupować w pakietach: im więcej kredytów w pakiecie tym niższa cena pojedynczego kredytu.

Potrzebuje Pan dwóch Kredytów. Każde rozpoczęte 200 znaków to jeden Kredyt.

Tak, to prawda. Prosimy o kontakt, wygenerujemy dla Pani kod rabatowy upoważniający do zniżki.

Przeczytanie 1000 znaków trwa ok. minuty. Dokładna długość zależy od wybranego głosu i jego parametrów.

Warunki licencji

Pliki można wykorzystywać na dowolnej ilości urządzeń, pod kontrolą dowolnego systemu operacyjnego.

Warunki zakupu

To zależy od zakupionego pakietu. Największy pakiet przedłuża ważność konta o 6 miesięcy licząc od daty tego zakupu. Kiedy do upływu ważności konta pozostanie 30 dni zostanie Pan poinformowany mailowo o tym fakcie. Niektóre promocyjne pakiety kredytów mogą gwarantować dłuższą ważność konta. Przedłużenie ważności konta przedłuża również ważność wcześniej zakupionych kredytów.

Nagrania będą dostępne przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania. Może Pan je pobrać ponownie w każdej chwili. Po 12 miesiącach zostaną usunięte.

Faktura jest generowana automatycznie po dokonaniu płatności i dostępna jest w każdej chwili w profilu użytkownika, historia płatności.

Tak, istnieje możliwość wykupienia wybranych pakietów. Prosimy o kontakt poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.