Harpo - ponad 30-letnie doświadczenie

Harpo powstało już w 1985 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy urządzeń i oprogramowania, których zadaniem i celem jest ułatwianie codziennego życia.
Dzięki ponad 30-letniej pracy dysponujemy potencjałem technologicznym i dynamiczną kadrą z wieloletnim stażem; to pozwala nam najlepiej identyfikować i zaspokojać potrzeby użytkowników. Staramy się przewidywać przyszłe potrzeby naszych klientów dlatego dbamy o najwyższą jakość i nieustanny rozwój oferowanych przez nas produktów.
Prowadzimy różnorodną działalność której celem jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów, w tym przede wszystkim osób niepełnosprawnych. Nasze prace koncentrują się na pomocy ludziom dzięki programowaniu, pracom badawczo-rozwojowym, badaniom i analizom technicznym.
Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie realizacji projektów międzynarodowych - szereg produktów powstało we współpracy z jednostkami naukowymi tak w Polsce, jak i za granicą.

Otrzymaliśmy szereg nagród i certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość, a o naszym sukcesie najlepiej zaświadczą tysiące zadowolonych klientów. Szczycimy się faktem, że dystybuowane przez nas produkty znalazły nabywców w 172 krajach świata (dane za 2015).
Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją syntezatorów mowy firmy Ivona (obecnie część Amazon.com).
Jesteśmy jedynym, europejskim dystrybutorem głosów Ivona (zapraszamy na http://harposoftware.com ).
W niniejszym portalu świadczymy usługę umożliwiającą nagranie głosów Ivona i późniejsze wykorzystanie nagrań w celach komercyjnych.

Więcej informacji o naszej firmie i oferowanych przez nas produktach można znaleźć na http://www.harpo.com.pl lub na baza wiedzy.